Bezpieczeństwo - Innowacja - Rozrywka

Wodny Plac Zabaw - Ciechocinek - Polska

W sąsiedztwie tężni solankowych w Ciechocinku wybudowaliśmy duży Wodny Plac Zabaw. Nowa atrakcja urozmaica pobyt turystom oraz mieszkańcom miasta.

Wodny Plac Zabaw - Lubin - Polska

Wodny Plac Zabaw to najbardziej spektakularna atrakcja miejskiego kąpieliska letniego. Odkryte baseny są częścią Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

Basen na dachu Hotelu - Erywań - Armenia

W hotelu w stolicy Armenii zamontowaliśmy zjeżdżalnię rynnową Anakonda oraz niewielką zjeżdżalnię rurową. Projekt nie byłby tak imponujący, gdyby nie fakt, że niektóre atrakcje oraz baseny zlokalizowane zostały na dachu hotelu, pozostałe znajdują się tradycyjnie - pod dachem.

7 Ocean - вулиця Тернопільська - Ukraina

Otwarcie aquaparku "7 Ocean" w mieście Chmielnicki na Ukrainie to znaczące wydarzenie na skalę kraju. Stylizacja tego parku jest bardzo dokładnie przemyślana i niezwykle realistycznie wykonana - są tu piraci, zatopione przedmioty, zwierzęta morskie i skały. Park wodny posiada 6 zjeżdżalni wodnych, w tym Wielotorową, Kamikaze, UFO, Anakondę z multimediami i Anakondę pontonową wykonaną w technologii L-RTM. Park wodny "7 Ocean" jest bezkonkurencyjną atrakcją w całym kraju wykonaną z najwyższą starannością - efekt jest cudowny.

7 Ocean Aquapark

Hotel Continental - Krynica Morska - Polska

Jedyny aquapark na Mierzei Wiślanej należy do 4-gwiazdkowego hotelu Continental w Krynicy Morskiej. To obiekt z ogromną renomą i klasą. Nowo otwarty park wodny od wejścia uspokaja i odpręża, dzięki zastosowanemu światłu, wysokiej jakości nieckom nierdzewnym oraz gamie atrakcji wodnych. Tak wygląda propozycja dla dorosłych. Nie zabrakło przemyślanej strefy dla dzieci oraz dla osób aktywnych - znajduje się tu kolorowy i bogato wyposażony wodny plac zabaw, dwie zjeżdżalnie wodne, w tym jedna z efektami multimedialnymi ( 63 i 100 m) oraz generator fali - Wave Ball. Po prostu warto odwiedzać!

Gorący Potok - Szaflary - Polska

Obiekt rekreacyjny - Gorący Potok - to kolejne miejsce na mapie Polski dla zwolenników kąpieli w wodach termalnych. Dzięki dostępowi do gorącej wody obiekt mimo, że zewnętrzy, dostępny jest dla gości cały rok! Szczególnie przyjemnie zażywa się tu kąpieli, gdy dookoła leży gruba warstwa śniegu! Latem natomiast dostępne są atrakcje wodne typu zjeżdżalnia ANAKONDA, zjeżdżalnia KAMIKAZE, Wodny Plac Zabaw, Wet Bubble i małe zjeżdżalnie dla dzieci. Dookoła basenów rozpięty jest park linowy a wewnątrz budynku czeka na gości wyśmienita kuchnia polska, strefa wellness i zaplecze hotelowe. A to wszystko w iście góralskim klimacie!

Piernikowe Miasteczko - Toruń - Polska

Piernikowe Miasteczko to nowa wizytówka Torunia. To najchętniej odwiedzany plac zabaw w mieście, ponieważ oprócz ogromnej ilości interaktywnych atrakcji, jest to kluczowe miejsce odbywania się różnorodnych imprez dla dzieci. Odwiedzający mają do dyspozycji m.in. zjeżdżalnie, pole do minigolfa, szachownicę z dużymi figurami, twistera, ścianki wspinaczkowe, małą scenę, stoły z piłkarzykami, czy tzw. fabrykę piasku. Największym zainteresowaniem w tym miejskim centrum zabaw cieszy się strefa wodna. Są w nim kubełki przelewowe i różnego rodzaju kaskady wodne. To najbardziej pożądane elementy placu zabaw w upalne dni.

Petroland - Backi Petrovac - Serbia

Aquapark PETROLAND jest najnowocześniejszym i największym tego typu obiektem w Serbii. Na jego terenie znajduje się m.in. 8 różnych zjeżdżalni, w tym Anakonda rynna, Kamikaze, Wielotorowa, UFO, Czarna dziura dla pontonów, Wahadło i Anakonda z efektami specjalnymi. Ponadto, Aquapark Petroland oferuje największy Wodny Plac Zabaw z ponad 40 tryskającymi wodą atrakcjami i kilkoma zjeżdżalniami dla dzieci. To miejsce jest wyjątkowo kolorowe, różnorodne, a co najważniejsze, na świeżym powietrzu.

Zjeżdżalnia multimedialna

All about slides

Holiday Camping - Łazy - Polska

Pierwszy w Polsce wodny plac zabaw dla dzieci z podgrzewaną wodą. Wyposażony w trzy zjeżdżalnie wodne, armatki wodne, dmuchaną kopułę ‚mini bubble’, zjeżdżalnie rodzinną o dł. 18m,zjeżdżalnię anakonda o dł. 47m oraz cztery wanny jacuzzi.

Gino Paradise Tbilisi - Tbilisi - Gruzja

Aquapark Gino Paradise złożony jest z kilku stref, w których każdy znajdzie atrakcję dla siebie. Strefę adrenaliny wyposażyliśmy w wielopoziomowy plac zabaw dla dzieci z trzema zjeżdżalniami. Obok znajduje się 30 m wieża, z której mamy do wyboru aż 6 różnych zjeżdżalni, których suma długości to 1000 m.

Аттракционы в Джино Парадайз

Gino Paradise Besenova - Besenova - Słowacja

Aquapark Gino Paradise złożony jest z kilku stref, w których każdy znajdzie atrakcję dla siebie. Strefę adrenaliny wyposażyliśmy w wielopoziomowy plac zabaw dla dzieci z trzema zjeżdżalniami, atrakcję Wet Bubble i Wulkan w basenach zewnętrznych. Obok nich znajduje się 30 m wieża, z której mamy do wyboru aż 6 różnych zjeżdżalni, których suma długości to 1000 m.