Bezpieczeństwo - Innowacja - Rozrywka

Centrum Wodne Laguna - Gryfino - Polska

Centrum Wodne Laguna w Gryfinie to miejsce rozrywki dla całych rodzin. W obiekcie znajdziemy rozmaite baseny i atrakcje przygotowane dla każdej grupy wiekowej. Dodatkowo dla gości przygotowano także strefę saun, solaria i komnatę solną. Uwieńczeniem wodnych szaleństw są zjeżdżalnie wodne. Od 2014 roku w Lagunie działa nowa zjeżdżalnia wodna anakonda Ǿ 1400 pontonowa.

Park Wodny - Świecie - Polska

Obiekt powstał w 2016 roku ku uciesze lokalnej społeczności. Zawiera w sobie wszystkie niezbędne atrakcje, tj. basen sportowy z 5 torami, basen rekreacyjny, brodzik dla dzieci, wanny SPA. Najmocniejszym jednak akcentem na basenie są dwie zjeżdżalnie naszpikowane efektami świetlnymi. Jedna zjeżdżalnia rurowa ma długość 42m, a druga niecałe 76m. Oprócz basenów na obiekcie odpocząć można w strefie saunowej lub wypocić się w strefie fitness. Obiekt na miarę XXI wieku!

Grójecki Ośrodek Sportu Mazowsze - Grójec - Polska

Pływalnia w Grójcu, przez 18 lat, bez przerwy służyła swoim pływakom. Zasłużona gruntowna modernizacja zakończyła się hucznym otwarciem na początku grudnia 2016r. Posiada wszystkie niezbędne dla pływalni miejskiej atrakcje, tzn. basen sportowy z 5 torami, tor do nauki pływania, basen rekreacyjny z atrakcjami i co najważniejsze: zjeżdżalnię! 28-metrowa Anakonda dodaje koloru surowej, wypłytkowanej hali basenowej.

Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji - Bialogard - Polska

W Białogardzie powstał zupełnie nowy obiekt basenowy. Jego kubatura różni się od pierwszych projektów koncepcyjnych - po analizie kosztów inwestycyjnych i symulacji kosztów eksploatacyjnych zdecydowano zmniejszyć obiekt o połowę. Finalnie, do dyspozycji odwiedzających jest: 25-metrowy basen pływacki, basen rekreacyjny, torem do nauki pływania atrakcjami wodnymi i przede wszystkim 2 zjeżdżalniami wodnymi: typu Anakonda i Rodzinna.

Hotel Bińkowski - Kielce - Polska

Bińkowski Resort to idealne miejsce na wypoczynek dla każdego. Usytuowany w centrum Parku Baranowskiego, oferuje ciszę i piękno w otoczeniu natury i gustownego wnętrza. Jedną z atrakcji jest basen hotelowy, który dzięki grze świateł wprawia w relaksacyjny nastrój. Za czystą i zdrową wodę odpowiedzialny jest system DAISY, który zastąpił zwykły piasek. Naprawdę warto odwiedzić.

Twentebad - Hengelo - Holandia (Niderlandy)

Basen miejski W Hengelo przeszedł imponującą modernizację. W jej ramach jeden z basenów wzbogacił się o ruchome dno stając się basenem wielofunkcyjnym. Co jednak ważniejsze - wymieniliśmy stare ślizgi na nowoczesne, multimedialne zjeżdżalnie - ANAKODĘ i TUNNEL FUNNEL. Zjeżdżalnia ANAKONDA ma długość 51 m i średnicę 1200 mm. Swą wyjątkowość zawdzięcza grze interaktywnej polegającej na zbieraniu punktów w trakcie ślizgu. Druga zjeżdżalnia ma długość 67 m, średnicę 1200 mm i charakterystyczną "szyszkę". Obie zjeżdżalnie są rodzaju "body slide", to znaczy że do zjazdów nie potrzebne są dodatkowe akcesoria tj. maty czy pontony.

Twentebad - blue slide Tunnel Funnel 67m

Twentebad - Red multimedia slide with interactive game 51m

Zwembad Poelmeer - Oegstgeest - Holandia (Niderlandy)

Basen miejski w Oegstgeest został poddany renowacji w 2016 roku. Renowacja obejmowała wymianę zjeżdżalni, odnowienie wentylacji i nowe płytki w basenie sportowym. Dostarczona przez nas zjeżdżalnia to ANAKONDA z multimediami elektronicznymi z możliwością wyboru motywu gry świateł i muzyki spośród 4 opcji. Uruchomienie tej multimedialnej zjeżdżalni było ogromnie ważnym wydarzeniem na skalę regionu.

Zwembad Poelmeer - GoH2o Challenger 35m

Imperiall Resort & MediSPA - Sianożęty - Polska

Imperiall Resort & MediSpa to nowoczesny obiekt z basenami położony 50 m od szerokiej piaszczystej plaży nam Morzem Bałtyckim w odległości około 12 km od Kołobrzegu i 1,5 km od Ustronia Morskiego. Na wyposażeniu tego rodzinnego hotelu znajdziemy basen kryty ze zjeżdżalnią i wydzieloną strefą dla dzieci, przestronną restaurację, sale konferencyjne, strefę wellness, centrum spa i rehabilitacji, salę zabaw dla dzieci, klub nocny, siłownię, salę gimnastyczną. Na ogrodzonym i bogatym w zieleń terenie 2,4 h powierzchni znajduje się zespół basenów zewnętrznych z podgrzewaną wodą, jacuzzi, wypożyczalnia rowerów, nowoczesne boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią przystosowane do gry w koszykówkę, piłkę nożną, siatkówkę oraz kortem do tenisa ziemnego. To raj dla dzieci oraz strefa wypoczynku dla rodziców.

Okiem kamery

7 Ocean - вулиця Тернопільська - Ukraina

Otwarcie aquaparku "7 Ocean" w mieście Chmielnicki na Ukrainie to znaczące wydarzenie na skalę kraju. Stylizacja tego parku jest bardzo dokładnie przemyślana i niezwykle realistycznie wykonana - są tu piraci, zatopione przedmioty, zwierzęta morskie i skały. Park wodny posiada 6 zjeżdżalni wodnych, w tym Wielotorową, Kamikaze, UFO, Anakondę z multimediami i Anakondę pontonową wykonaną w technologii L-RTM. Park wodny "7 Ocean" jest bezkonkurencyjną atrakcją w całym kraju wykonaną z najwyższą starannością - efekt jest cudowny.

7 Ocean Aquapark

Basen MOLO - Osiek - Polska

Miejsce, które zostało mianowane "polskimi karaibami" przez rodzimych blogerów. Basen MOLO to wypoczynek w stylu nadmorskim, choć zlokalizowany w południowo-wschodniej Polsce. Niecka basenowa wykonana w stylu piaszczystej plaży pełna błękitnej wody sprawia, że kąpiący czują się tu jak na wakacjach - za grosze! Obowiązkową atrakcją jest tutaj 70m zjeżdżalnia wodna w intensywnym turkusowym kolorze. Wisienką na torcie jest tutaj stylowy Beach Bar - żyć, nie umierać! :)

Hotel Continental - Krynica Morska - Polska

Jedyny aquapark na Mierzei Wiślanej należy do 4-gwiazdkowego hotelu Continental w Krynicy Morskiej. To obiekt z ogromną renomą i klasą. Nowo otwarty park wodny od wejścia uspokaja i odpręża, dzięki zastosowanemu światłu, wysokiej jakości nieckom nierdzewnym oraz gamie atrakcji wodnych. Tak wygląda propozycja dla dorosłych. Nie zabrakło przemyślanej strefy dla dzieci oraz dla osób aktywnych - znajduje się tu kolorowy i bogato wyposażony wodny plac zabaw, dwie zjeżdżalnie wodne, w tym jedna z efektami multimedialnymi ( 63 i 100 m) oraz generator fali - Wave Ball. Po prostu warto odwiedzać!

Haydarpasha Palace - Antalya - Turcja

Hotel Haydarpasha w Turcji przypomina królewski pałac, jakby skopiowany wprost z bajek Disney'a.
To 4-gwiazdowy hotel, który od teraz wyposażony jest w bardzo widowiskową atrakcję - Wet Bubble w wersji Medi, czyli średniej wielkości kopuła z wbudowaną fontanną i linami do wspinaczki.

Wybierającym się na wakacje do Turcji polecamy wypoczynek w tureckiej riwierze Konakli.

X2 Boutique Office - Warszawa - Polska

X2 boutique office to wyjątkowe miejsce w prestiżowej dzielnicy Warszawy. Znajduje się w zielonej części Mokotowa, przy ulicy Czerskiej 12, obok siedziby „Gazety Wyborczej” (Agora SA). Nowoczesne wnętrza zostały wyposażone w wiele udogodnień, w tym w zjeżdżalnię ze stali nierdzewnej w holu głównym. Zjeżdżalnia sucha w biurowcu uprzyjemnia przemieszczanie się między piętrami każdego dnia.

Zwembad De Fakkel - Ridderkerk - Holandia (Niderlandy)

Żywotność zjeżdżalni przy kąpieliskach miejskich ocenia się na ok. 10 lat. Po tym czasie, ze względu na wygląd, szczelność i czystość zjeżdżalni zaleca się wymianę całego ślizgu na nowy. Taką decyzję podjęto m.in. w holenderskiej miejscowości Ridderkerk. Stary ślizg został zdemontowany, a jego miejsce postawiono nową, 60-metrową zjeżdżalnię z elementami przeziernymi w trawiasto-zielonym kolorze. Dzieci w drodze konkursu mianowały swoją nową atrakcję "Ośmiornicą", za co otrzymały dyplomy i darmowe wejścia na kąpielisko.

Zielona zjeżdżalnia 59 m

Gorący Potok - Szaflary - Polska

Obiekt rekreacyjny - Gorący Potok - to kolejne miejsce na mapie Polski dla zwolenników kąpieli w wodach termalnych. Dzięki dostępowi do gorącej wody obiekt mimo, że zewnętrzy, dostępny jest dla gości cały rok! Szczególnie przyjemnie zażywa się tu kąpieli, gdy dookoła leży gruba warstwa śniegu! Latem natomiast dostępne są atrakcje wodne typu zjeżdżalnia ANAKONDA, zjeżdżalnia KAMIKAZE, Wodny Plac Zabaw, Wet Bubble i małe zjeżdżalnie dla dzieci. Dookoła basenów rozpięty jest park linowy a wewnątrz budynku czeka na gości wyśmienita kuchnia polska, strefa wellness i zaplecze hotelowe. A to wszystko w iście góralskim klimacie!

Aqua Lublin - Lublin - Polska

Kompleks basenowy Aqua Lublin to najnowocześniejszy park wodny w Polsce. Składa się on z 3 stref: sportowej, rekreacyjnej oraz towarzyszącej. W tej pierwszej głównym elementem jest 50-metrowej długości basen olimpijski z oknem dla przechodniów. Obok niego powstały m.in. trzy baseny rekreacyjne, zespół saun i łaźni parowych, dwie zjeżdżalnie rurowe i jedna zjeżdżalnie rodzinna. Obiekt ma łącznie 14,5 tys. mkw.

Biurowiec GBI van Dijk - Sassenheim - Holandia (Niderlandy)

Zastosowanie zjeżdżalni w biurowcu to w dzisiejszych czasach oznaka troski o pracownika i chęci urozmaicenia przestrzeni biurowej. Tak też się stało w biurowcu firmy GBI van Dijk w Holandii, gdzie dostarczyliśmy zjeżdżalnię rurową. Przyspiesza ona transport pracowników między 1 piętrem a parterem. Mała rzecz, a cieszy wszystkich!

Tarnowskie Termy - Tarnowo Podgórne - Polska

Tarnowskie Termy to wyjątkowy aquapark, który czerpie wodę ze źródeł geotermalnych, wydobywanych z odwiertu o głębokości 1200 metrów, dostarczającego wodę o temperaturze ponad 45,7 stopni Celsjusza. W strefie rekreacyjnej znajduje się duży basen z licznymi atrakcjami wodnymi, tj. dziką rzeką, biczami wodnymi i zjeżdżalniami typu: Anakonda z multimediami i elementem akrylowym, Kamikaze i Rodzinna - które kończą się nad basenem rekreacyjnym.

Piernikowe Miasteczko - Toruń - Polska

Piernikowe Miasteczko to nowa wizytówka Torunia. To najchętniej odwiedzany plac zabaw w mieście, ponieważ oprócz ogromnej ilości interaktywnych atrakcji, jest to kluczowe miejsce odbywania się różnorodnych imprez dla dzieci. Odwiedzający mają do dyspozycji m.in. zjeżdżalnie, pole do minigolfa, szachownicę z dużymi figurami, twistera, ścianki wspinaczkowe, małą scenę, stoły z piłkarzykami, czy tzw. fabrykę piasku. Największym zainteresowaniem w tym miejskim centrum zabaw cieszy się strefa wodna. Są w nim kubełki przelewowe i różnego rodzaju kaskady wodne. To najbardziej pożądane elementy placu zabaw w upalne dni.

Aqua Arena - Samorin - Słowacja

Aqua Arena to najnowszy aquapark na Słowacji. Do dyspozycji odwiedzających są 2 zjeżdżalnie z multimediami, 2 zjeżdżalnie rynnowe i zjeżdżalnia rodzinna. Takie multimedia, jakie zastosowaliśmy w tych zjeżdżalniach nie pojawiły się jeszcze w żadnej innej realizacji na świecie!

Yellow water slide

Orange Water slide

Kompleks Rekreacyjny - Żary - Polska

Kompleks basenowy w Żarach to klasyczny model kąpieliska miejskiego w najlepszym wydaniu. Są tu dwie różne zjeżdżalnie przeznaczone dla dorosłych i dzieci, małe atrakcje dla dzieci, czyli zjeżdżalnia Słoń oraz kaskada wodna Pingwin oraz wyposażenie rekreacyjne do masażu. Niecki basenowe wykonano z najwyższej jakości stali nierdzewnej i w tej konfiguracji stworzono miejski obiekt basenowy o wysokim standardzie.

Basen szkolny - Chorzów - Polska

Basen ze stali nierdzewnej to najlepsze rozwiązanie dla szkół i uczelni. Jest trwały, o gładkich wykończeniach i wyjątkowo łatwy w utrzymaniu czystości. Jednak to co ważniejsze od niecki basenowej, to technologia uzdatniania wody znajdująca się w podbaseniu. W chorzowskiej szkole do kompleksu basenowego zalicza się basen sportowy z 3 torami pływackimi oraz strefa SPA z whirlpoolem i kabiną sauny suchej.

Centrum Zdrowia i Wypoczynku "Jantar" - Darłowo - Polska

Centrum Zdrowia i Wypoczynku "Jantar" to kompleks pawilonów podzielonych na kilka stref, w tym część noclegową dla max. 300 osób, część SPA oraz część rekreacyjną z basenem zewnętrznym i kilkoma zjeżdżalniami dla całej rodziny. Atrakcje tego obiektu oraz bliskość do Morza Bałtyckiego tworzą bogatą ofertę sportowo-wypoczynkową dla seniorów, dorosłych i dzieci.

Centrum Zdrowia i Wypoczynku "Jantar"

Petroland - Backi Petrovac - Serbia

Aquapark PETROLAND jest najnowocześniejszym i największym tego typu obiektem w Serbii. Na jego terenie znajduje się m.in. 8 różnych zjeżdżalni, w tym Anakonda rynna, Kamikaze, Wielotorowa, UFO, Czarna dziura dla pontonów, Wahadło i Anakonda z efektami specjalnymi. Ponadto, Aquapark Petroland oferuje największy Wodny Plac Zabaw z ponad 40 tryskającymi wodą atrakcjami i kilkoma zjeżdżalniami dla dzieci. To miejsce jest wyjątkowo kolorowe, różnorodne, a co najważniejsze, na świeżym powietrzu.

Zjeżdżalnia multimedialna

All about slides

Jasna Sport i Rekreacja - Gliwice - Polska

Ośrodek sportowy "Jasna" to nie tylko basen specjalistyczny z ruchomym dnem i szeroką ofertą zajęć wodnych od aqua areobiku po naukę pływania. To miejsce zaprasza szeroką grupę sportowców - tutaj każdy znajdzie miejsce dla siebie. Do wyboru są: ścianka wspinaczkowa, boulderownia, korty tenisowe, hala do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, siłownia, zajęcia z tańca, judo i fitness. Po ćwiczeniach na odwiedzających czeka strefa Wellness.

Nowoczesny basen z ruchomym dnem

Park Wodny ORKA - Bolesławiec - Polska

Zjeżdżalnie wodne to atrakcja, która wyróżnia Park Wodny Orka od wszystkich innych pobliskich basenów. Łączna długość zjeżdżalni to 165m, a w tym 100m i 60m zjeżdżalnia Anakonda oraz 5m zjeżdżalnia Rodzinna.

Holiday Camping - Łazy - Polska

Pierwszy w Polsce wodny plac zabaw dla dzieci z podgrzewaną wodą. Wyposażony w trzy zjeżdżalnie wodne, armatki wodne, dmuchaną kopułę ‚mini bubble’, zjeżdżalnie rodzinną o dł. 18m,zjeżdżalnię anakonda o dł. 47m oraz cztery wanny jacuzzi.

Basen miejski - Hjorring - Dania

W typowo skandynawskim klimacie wybudowaliśmy zjeżdżalnię Anakondę na obiekcie miejskim w Hjorring, w Danii. Zjeżdżalnia z pozoru prosta, jest największą atrakcją dla przybywających tam dzieci. Jest wyjątkowo kręta i zmienia się z rurowej na rynnową i odwrotnie. To idealne rozwiązanie w przypadku, gdy w hali basenowej nie mamy zbyt dużo miejsca długie i szerokie zjeżdżalnie.

Panorama Morska - Jarosławiec - Polska

Panorama Morska to kompleks stworzony z myślą o rodzinach z dziećmi. Health Resort & Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu posiada między innymi kompleks basenów krytych ze stali nierdzewnej o powierzchni lustra ok. 1500 mkw i grotę z wodospadami, inhalacją thalasso i łaźnią parową. Najważniejsze jednak są tu atrakcje basenowe dla dzieci w różnym wieku. Goście znajdą tu zjeżdżalnie wodne, baseny rekreacyjne z zabawkami dla dzieci i wiele innych niespodzianek, które wzbogacają ofertę obiektu i przekładają się na lojalność odwiedzających.

Centrum Sportowo-Rekreacyjne - Zielona Góra - Polska

W aquaparku znajduje się aż 5 różnych zjeżdżalni: najdłuższa w Polsce Anakonda z efektami specjalnymi, Anakonda rurowa i rynnowa, UFO i Rodzinna. Jednak największą atrakcją dla odwiedzających jest duży Wet Bubble, ścianka wspinaczkowa i generator fali Wave Ball. Nie zapominając o najmłodszych - dla nich stworzono brodzik ze zjeżdżalnią Słoń i kaskadą Dino oddalony od najgłośniejszych i najbardziej obleganych atrakcji wodnych.

Park Wodny - Tallmadge - Stany Zjednoczone

Kąpielisko otwarte wyposażone jest w 2 zjeżdżalnie, w tym niebieska Anakonda i żółta Kamikadze.

Park Wodny - Virginia - Stany Zjednoczone

Nieduży basen publiczny wyposażony w 2 zjeżdżalnie typu Anaknda, w tym 1 multimedialna.

Aqua Park - Zakopane - Polska

Aquapark w Zakopanem dysponuje aż 5 różnorodnymi zjeżdżalniami. Do wyboru mamy 2 zjeżdżalnie typu Anakonda rurowa, Anakonda rynna, Kamikadze i Rodzinna. Na tym obiekcie każdy odwiedzający znajdzie atrakcję dla siebie.

Аквапарк в г. Закопане

Kąpielisko Skałka - Świętochłowice - Polska

Basen ekologiczny został wykonany w technologii „stawu naturalnego”. Jest to pierwszy tego typu basen miejski w Polsce. Basen rekreacyjno-sportowy posiada oprócz 4 torów do pływania (dł. 50 m; gł. 2,05 m) strefę dla niepływających (gł. 1 m) z grzybkiem wodnym. Dodatkową atrakcją jest zjeżdżalnia wodna, której start znajduje się na wysokości 6.12 m ponad lustrem wody w basenie.

Бассейн "Скалка"

Gino Paradise Tbilisi - Tbilisi - Gruzja

Aquapark Gino Paradise złożony jest z kilku stref, w których każdy znajdzie atrakcję dla siebie. Strefę adrenaliny wyposażyliśmy w wielopoziomowy plac zabaw dla dzieci z trzema zjeżdżalniami. Obok znajduje się 30 m wieża, z której mamy do wyboru aż 6 różnych zjeżdżalni, których suma długości to 1000 m.

Аттракционы в Джино Парадайз

Gino Paradise Besenova - Besenova - Słowacja

Aquapark Gino Paradise złożony jest z kilku stref, w których każdy znajdzie atrakcję dla siebie. Strefę adrenaliny wyposażyliśmy w wielopoziomowy plac zabaw dla dzieci z trzema zjeżdżalniami, atrakcję Wet Bubble i Wulkan w basenach zewnętrznych. Obok nich znajduje się 30 m wieża, z której mamy do wyboru aż 6 różnych zjeżdżalni, których suma długości to 1000 m.

Wrocławski Park Wodny - Wrocław - Polska

Wrocławski Park Wodny posiada jedną z najbardziej multimedialnych zjeżdżalni zakończonej w oryginalny sposób. Zjeżdżalnia ANAKODNA kończy się wylotem do zjeżdżalni UFO. Lądując w basenie przechodzimy mini zjeżdżalnią do basenu typu leniwa rzeka. To oryginalny projekt na skalę Polski, powstał przy współpracy z firmą ALGIDA.

Thermal Corvinus - Velky Meder - Słowacja

Z okazji 40-lecia istnienia do bogatego kompleksu termalnego dobudowano 4 zjeżdżalnie, w tym 3, które podnoszą poziom adrenaliny. Najdłuższe kolejki prowadzą do zjeżdżalni WAHADŁO, TUNNEL FUNNEL i MULTISLIDE. Osobno zbudowano zjeżdżalnię rodzinną dla mniejszych użytkowników atrakcji.

Kąpielisko Ruda - Rybnik - Polska

Kąpielisko otwarte w Rybniku doczekało się modernizacji. Obecnie kąpielisko dysponuje stalowymi nieckami basenowymi, dwoma zjeżdżalniami - ANAKONDA i RODZINNA - oraz atrakcjami basenowymi, tj. generatorem fali WAVE BALL i wieloma gejzerami wodnymi.

Бассейн "Руда"

Hotel Warszawianka - Serock - Polska

Tematyczny aquapark w hotelu Warszawianka to miejsce pełne atrakcji dla całej rodziny. Jest tu m.in. zjeżdżalnia ANAKONDA z efektami specjalnymi przypominająca tropikalne lasy. Specjalny panel na elemencie startowym przenosi nas w świat strasznej burzy, galaktycznej czarnej dziury, czy przyjemnej ścieżki dla dzieci.