Bezpieczeństwo - Innowacja - Rozrywka

Dla wodnych parków rozrywki

Zjeżdżalnie wodne w najróżniejszych formach, wodne place zabaw dla małych i dużych dzieci, generatory fali, dmuchane kopuły z fontanną, symulatory surfingu i wiele innych. Ważne, żeby wodna tryskała z każdej możliwej strony!

Wyposażanie wodnych parków rozrywki to nasze ulubione zadanie. Ponieważ nic nie satysfakcjonuje nas bardziej od obleganej zjeżdżalni, czy wodnego placu zabaw, wkładamy w projekty całą zgromadzoną ekspercką wiedzę. Wodne parki rozrywki to miejsca, które mają dostarczać wiele przyjemności i pozwolić zapomnieć o przemijającym czasie. Aby osiągnąć taki efekt potrzebna jest szeroka gama atrakcji, które pochłoną w zabawie dzieci i dorosłych. 

BEZPIECZEŃSTWO

Dokładamy wszelkich starań, aby podczas szaleńczej zabawy zachować najwyższe standardy bezpieczeństwa. Projekty zjeżdżalni wykonujemy zgodnie z europejskimi normami, dbając o odpowiednie kąty i nachylenia ślizgu oraz zapewniając odpowiednią strefę lądowania. Szczególnie rekomendowane przez projektantów wanny hamowne pozwalają użytkownikom na bezpieczne hamowanie i kontrolowane wyjście z wody.

Podobnie projektując wielkogabarytowe wodne place zabaw, na których bawić się może wiele osób na raz, dokładamy wszelkich starań, aby nikt nie czuł się zagrożony. Dbamy o to, aby zarówno atrakcja, jak i przestrzeń wokół niej stanowiły przyjemne środowisko zabawy i gwarantowały spokój opiekunom bawiących się na niej dzieci.

INNOWACJA

W parze z bezpieczeństwem idzie innowacja. Nasz zespół stale szuka inspiracji i rozwiązań, które zapewnią każdemu nowemu obiektowi najwyższe możliwe standardy jakości i kluczowego dla nas bezpieczeństwa. Innowacja to dla nas zarówno udoskonalony produkt, jak i pionierskie rozwiązanie. Każdemu klientowi oferujemy to, co najlepsze na światowym rynku. Tylko w ten sposób możemy się doskonalić i realizować nowoczesne projekty.

ROZRYWKA

Park wodny to nie oaza spokoju w pełni tego słowa znaczeniu, a rozrywka to nie tylko hałas i tryskająca zewsząd woda. Naszym zadaniem jest dostarczyć rozrywkę wszystkim odwiedzającym, dlatego nasze projekty bazują na pełnej gamie kolorów, aby cieszyć oko już od wejścia. Dla zjeżdżalni wodnych proponujemy różnorodne multimedia, a dla basenów wyjątkowo pożądane kaskady wodne i gejzery.