Bezpieczeństwo - Innowacja - Rozrywka

Jakość i bezpieczeństwo

Zespół

Największą wartością naszej firmy jest wysoce wykwalifikowany personel, który lokuje całą swoją wiedzę i doświadczenie w każdy realizowany przez Firmę Mazur projekt. Mottem przewodnim naszej firmy jest "łączenie przyjemnego z pożytecznym", dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby projektowane i produkowane przez nas produkty spełniały wymagania najwyższej jakości i standardzie bezpieczeństwa, nie zapominając o tym, że tworzymy urządzenia dostarczające rozrywkę, radość i komfort. Wyróżniamy się otwartością na nowe technologie, innowacyjne pomysły i odwagą do rozwiązywania trudnych zagadnień co potwierdzają nasze realizacje.

Doświadczenie

Naszą działalność wielokrotnie nagradzano za wiarygodność, rozwój i innowację czy też ogólny wizerunek na rynku. Otrzymaliśmy wiele nagród jak np.: Laur Kompetencji (2010), QI (Quality International) - produkt najwyższej jakości za zjeżdżalnie wodne czy Brązowy medal PKIS otrzymany na targach BUDMA 2010. Szybko reagujemy na impulsy płynące z rynku i zmiany trendów, tworząc odpowiednie, dopasowane do klienta produkty. Wejście Polski do Unii Europejskiej pomogło nam otworzyć się na świat i rozpocząć ekspansję na rynki międzynarodowe. Efekty tego działania są widoczne w kilkunastu krajach Europy, a także w Ameryce Płn i Azji pod postacią oryginalnych realizacji czy to pojedynczych zjeżdżalni czy całych aquaparków.

Współpraca

Naszym celem jest dostarczenie klientowi wyrobu, który spełni jego oczekiwania zgodnie z jego zamówieniem i jednocześnie przekroczy jego oczekiwania związane z komfortem, bezpieczeństwem i jakością produktów. Oferując usługi naszym klientom zapewniamy kompleksową opiekę serwisową dla naszych wyrobów i pełne doradztwo odnoszące się do prawidłowej pielęgnacji zakupionych produktów. Ponadto, w sposób ciągły monitorujemy poziom satysfakcji naszych klientów, chcąc udoskonalać usługi i wyroby, a przede wszystkim doskonaląc się w naszej branży. To dzięki naszym klientom i ponad 490 zrealizowanym projektom posiadamy wiedzę ekspercką, która wyróżnia nas na tym rynku.