Bezpieczeństwo - Innowacja - Rozrywka

Wodny Plac Zabaw RCS - Lubin - Polska

Wodny Plac Zabaw to najbardziej spektakularna atrakcja miejskiego kąpieliska letniego. Odkryte baseny są częścią Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

Chełmski Park Wodny - Chełm - Polska

Chełmski Park Wodny to jedna z największych tego typu inwestycji w województwie Lubelskim. Nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt jest przeznaczony dla osób w każdym wieku. W obiekcie zainstalowaliśmy 5 zjeżdżalni wodnych - dwie zewnętrze i trzy wewnętrzne.

Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji - Białogard - Polska

W Białogardzie powstał zupełnie nowy obiekt basenowy. Jego kubatura różni się od pierwszych projektów koncepcyjnych - po analizie kosztów inwestycyjnych i symulacji kosztów eksploatacyjnych zdecydowano zmniejszyć obiekt o połowę. Finalnie, do dyspozycji odwiedzających jest: 25-metrowy basen pływacki, basen rekreacyjny, torem do nauki pływania atrakcjami wodnymi i przede wszystkim 2 zjeżdżalniami wodnymi: typu Anakonda i Rodzinna.

Imperiall Resort & MediSPA - Sianożęty

Imperiall Resort & MediSpa to nowoczesny obiekt z basenami położony 50 m od szerokiej piaszczystej plaży nam Morzem Bałtyckim w odległości około 12 km od Kołobrzegu i 1,5 km od Ustronia Morskiego. Na wyposażeniu tego rodzinnego hotelu znajdziemy basen kryty ze zjeżdżalnią i wydzieloną strefą dla dzieci, przestronną restaurację, sale konferencyjne, strefę wellness, centrum spa i rehabilitacji, salę zabaw dla dzieci, klub nocny, siłownię, salę gimnastyczną. Na ogrodzonym i bogatym w zieleń terenie 2,4 h powierzchni znajduje się zespół basenów zewnętrznych z podgrzewaną wodą, jacuzzi, wypożyczalnia rowerów, nowoczesne boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią przystosowane do gry w koszykówkę, piłkę nożną, siatkówkę oraz kortem do tenisa ziemnego. To raj dla dzieci oraz strefa wypoczynku dla rodziców.

Okiem kamery

Аквапарк "7 ОКЕАН" - Khmelnytskyi Oblast

Otwarcie aquaparku "7 Ocean" w mieście Chmielnicki na Ukrainie to znaczące wydarzenie na skalę kraju. Stylizacja tego parku jest bardzo dokładnie przemyślana i niezwykle realistycznie wykonana - są tu piraci, zatopione przedmioty, zwierzęta morskie i skały. Park wodny posiada 6 zjeżdżalni wodnych, w tym Wielotorową, Kamikaze, UFO, Anakondę z multimediami i Anakondę pontonową wykonaną w technologii L-RTM. Park wodny "7 Ocean" jest bezkonkurencyjną atrakcją w całym kraju wykonaną z najwyższą starannością - efekt jest cudowny.

7 Ocean Aquapark

Hotel Continental - Krynica Morska

Jedyny aquapark na Mierzei Wiślanej należy do 4-gwiazdkowego hotelu Continental w Krynicy Morskiej. To obiekt z ogromną renomą i klasą. Nowo otwarty park wodny od wejścia uspokaja i odpręża, dzięki zastosowanemu światłu, wysokiej jakości nieckom nierdzewnym oraz gamie atrakcji wodnych. Tak wygląda propozycja dla dorosłych. Nie zabrakło przemyślanej strefy dla dzieci oraz dla osób aktywnych - znajduje się tu kolorowy i bogato wyposażony wodny plac zabaw, dwie zjeżdżalnie wodne, w tym jedna z efektami multimedialnymi ( 63 i 100 m) oraz generator fali - Wave Ball. Po prostu warto odwiedzać!

Haydarpasha Palace - Alanya - Turcja

Hotel Haydarpasha w Turcji przypomina królewski pałac, jakby skopiowany wprost z bajek Disney'a.
To 4-gwiazdowy hotel, który od teraz wyposażony jest w bardzo widowiskową atrakcję - Wet Bubble w wersji Medi, czyli średniej wielkości kopuła z wbudowaną fontanną i linami do wspinaczki.

Wybierającym się na wakacje do Turcji polecamy wypoczynek w tureckiej riwierze Konakli.

Gorący Potok - SZAFLARY

Obiekt rekreacyjny - Gorący Potok - to kolejne miejsce na mapie Polski dla zwolenników kąpieli w wodach termalnych. Dzięki dostępowi do gorącej wody obiekt mimo, że zewnętrzy, dostępny jest dla gości cały rok! Szczególnie przyjemnie zażywa się tu kąpieli, gdy dookoła leży gruba warstwa śniegu! Latem natomiast dostępne są atrakcje wodne typu zjeżdżalnia ANAKONDA, zjeżdżalnia KAMIKAZE, Wodny Plac Zabaw, Wet Bubble i małe zjeżdżalnie dla dzieci. Dookoła basenów rozpięty jest park linowy a wewnątrz budynku czeka na gości wyśmienita kuchnia polska, strefa wellness i zaplecze hotelowe. A to wszystko w iście góralskim klimacie!

Aqua Lublin - Lublin

Kompleks basenowy Aqua Lublin to najnowocześniejszy park wodny w Polsce. Składa się on z 3 stref: sportowej, rekreacyjnej oraz towarzyszącej. W tej pierwszej głównym elementem jest 50-metrowej długości basen olimpijski z oknem dla przechodniów. Obok niego powstały m.in. trzy baseny rekreacyjne, zespół saun i łaźni parowych, dwie zjeżdżalnie rurowe i jedna zjeżdżalnie rodzinna. Obiekt ma łącznie 14,5 tys. mkw.

Tarnowskie Termy - Tarnowo Podgórne

Tarnowskie Termy to wyjątkowy aquapark, który czerpie wodę ze źródeł geotermalnych, wydobywanych z odwiertu o głębokości 1200 metrów, dostarczającego wodę o temperaturze ponad 45,7 stopni Celsjusza. W strefie rekreacyjnej znajduje się duży basen z licznymi atrakcjami wodnymi, tj. dziką rzeką, biczami wodnymi i zjeżdżalniami typu: Anakonda z multimediami i elementem akrylowym, Kamikaze i Rodzinna - które kończą się nad basenem rekreacyjnym.

Aqua Arena - Dubová

Aqua Arena to najnowszy aquapark na Słowacji. Do dyspozycji odwiedzających są 2 zjeżdżalnie z multimediami, 2 zjeżdżalnie rynnowe i zjeżdżalnia rodzinna. Takie multimedia, jakie zastosowaliśmy w tych zjeżdżalniach nie pojawiły się jeszcze w żadnej innej realizacji na świecie!

Yellow water slide

Orange Water slide

Kompleks Rekreacyjny "Źródlana" - Żary

Kompleks basenowy w Żarach to klasyczny model kąpieliska miejskiego w najlepszym wydaniu. Są tu dwie różne zjeżdżalnie przeznaczone dla dorosłych i dzieci, małe atrakcje dla dzieci, czyli zjeżdżalnia Słoń oraz kaskada wodna Pingwin oraz wyposażenie rekreacyjne do masażu. Niecki basenowe wykonano z najwyższej jakości stali nierdzewnej i w tej konfiguracji stworzono miejski obiekt basenowy o wysokim standardzie.

Petroland AquaPark - Bački Petrovac

Aquapark PETROLAND jest najnowocześniejszym i największym tego typu obiektem w Serbii. Na jego terenie znajduje się m.in. 8 różnych zjeżdżalni, w tym Anakonda rynna, Kamikaze, Wielotorowa, UFO, Czarna dziura dla pontonów, Wahadło i Anakonda z efektami specjalnymi. Ponadto, Aquapark Petroland oferuje największy Wodny Plac Zabaw z ponad 40 tryskającymi wodą atrakcjami i kilkoma zjeżdżalniami dla dzieci. To miejsce jest wyjątkowo kolorowe, różnorodne, a co najważniejsze, na świeżym powietrzu.

Zjeżdżalnia multimedialna

All about slides

Holiday Camping - Łazy

Pierwszy w Polsce wodny plac zabaw dla dzieci z podgrzewaną wodą. Wyposażony w trzy zjeżdżalnie wodne, armatki wodne, dmuchaną kopułę ‚mini bubble’, zjeżdżalnie rodzinną o dł. 18m,zjeżdżalnię anakonda o dł. 47m oraz cztery wanny jacuzzi.

Panorama Morska - Jarosławiec

Panorama Morska to kompleks stworzony z myślą o rodzinach z dziećmi. Health Resort & Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu posiada między innymi kompleks basenów krytych ze stali nierdzewnej o powierzchni lustra ok. 1500 mkw i grotę z wodospadami, inhalacją thalasso i łaźnią parową. Najważniejsze jednak są tu atrakcje basenowe dla dzieci w różnym wieku. Goście znajdą tu zjeżdżalnie wodne, baseny rekreacyjne z zabawkami dla dzieci i wiele innych niespodzianek, które wzbogacają ofertę obiektu i przekładają się na lojalność odwiedzających.

Aquapark Zielona Góra - Zielona Góra

W aquaparku znajduje się aż 5 różnych zjeżdżalni: najdłuższa w Polsce Anakonda z efektami specjalnymi, Anakonda rurowa i rynnowa, UFO i Rodzinna. Jednak największą atrakcją dla odwiedzających jest duży Wet Bubble, ścianka wspinaczkowa i generator fali Wave Ball. Nie zapominając o najmłodszych - dla nich stworzono brodzik ze zjeżdżalnią Słoń i kaskadą Dino oddalony od najgłośniejszych i najbardziej obleganych atrakcji wodnych.

Aqua Park Zakopane - Zakopane

Aquapark w Zakopanem dysponuje aż 5 różnorodnymi zjeżdżalniami. Do wyboru mamy 2 zjeżdżalnie typu Anakonda rurowa, Anakonda rynna, Kamikadze i Rodzinna. Na tym obiekcie każdy odwiedzający znajdzie atrakcję dla siebie.

Аквапарк в г. Закопане

Kąpielisko Skałka - Świętochłowice

Basen ekologiczny został wykonany w technologii „stawu naturalnego”. Jest to pierwszy tego typu basen miejski w Polsce. Basen rekreacyjno-sportowy posiada oprócz 4 torów do pływania (dł. 50 m; gł. 2,05 m) strefę dla niepływających (gł. 1 m) z grzybkiem wodnym. Dodatkową atrakcją jest zjeżdżalnia wodna, której start znajduje się na wysokości 6.12 m ponad lustrem wody w basenie.

Gino Paradise Besenova - Bešeňová

Aquapark Gino Paradise złożony jest z kilku stref, w których każdy znajdzie atrakcję dla siebie. Strefę adrenaliny wyposażyliśmy w wielopoziomowy plac zabaw dla dzieci z trzema zjeżdżalniami, atrakcję Wet Bubble i Wulkan w basenach zewnętrznych. Obok nich znajduje się 30 m wieża, z której mamy do wyboru aż 6 różnych zjeżdżalni, których suma długości to 1000 m.

Kąpielisko Ruda - Rybnik

Kąpielisko otwarte w Rybniku doczekało się modernizacji. Obecnie kąpielisko dysponuje stalowymi nieckami basenowymi, dwoma zjeżdżalniami - ANAKONDA i RODZINNA - oraz atrakcjami basenowymi, tj. generatorem fali WAVE BALL i wieloma gejzerami wodnymi.