Bezpieczeństwo - Innowacja - Rozrywka

Informacje prawne

"Firma Mazur" Sp. z o.o. Sp.k. udostępnia w niniejszej witrynie internetowej informacje i produkty na poniższych warunkach. Uzyskanie dostępu do tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na takie warunki. "Firma Mazur" Sp. z o.o. Sp.k. zastrzega sobie prawo do zmiany warunków, a także produktów, usług, cen i programów wzmiankowanych w tej witrynie według własnego uznania, w dowolnym momencie i bez uprzedzenia. "Firma Mazur" Sp. z o.o. Sp.k. zastrzega sobie prawo do dochodzenia zadośćuczynienia za naruszenie takich warunków, jakie jej przysługuje z mocy prawa oraz na zasadach słuszności. Wszelkie prawa, które nie są jawnie przyznawane w niniejszym dokumencie, są zastrzeżone.

Prawa autorskie
Informacje zawarte w witrynie internetowej są chronione prawem autorskim. Za wyjątkiem dozwolonych przypadków żadna część witryny internetowej nie może być rozpowszechniana czy powielana przy użyciu jakichkolwiek środków i w jakiejkolwiek formie bez uprzedniej pisemnej zgody "Firmy Mazur" Sp. z o.o. Sp.k.

INFORMACJE O PRAWACH AUTORSKICH
© 1995-2013, "Firma Mazur" Sp. z o.o. Sp.k. ul. Szyby Rycerskie 1, 41-909 Bytom, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Patenty
Aby uzyskać częściowy wykaz patentów "Firmy Mazur" Sp. z o.o. Sp.k. oraz okresowo aktualizowane informacje o nazwach opatentowanych produktów, skontaktuj się z nami.