Bezpieczeństwo - Innowacja - Rozrywka

Kryta pływalnia "Wodnik" - Grójec - Polska

Pływalnia w Grójcu, przez 18 lat, bez przerwy służyła swoim pływakom. Zasłużona gruntowna modernizacja zakończyła się hucznym otwarciem na początku grudnia 2016r. Posiada wszystkie niezbędne dla pływalni miejskiej atrakcje, tzn. basen sportowy z 5 torami, tor do nauki pływania, basen rekreacyjny z atrakcjami i co najważniejsze: zjeżdżalnię! 28-metrowa Anakonda dodaje koloru surowej, wypłytkowanej hali basenowej.

Hotel Bińkowski - Kielce

Bińkowski Resort to idealne miejsce na wypoczynek dla każdego. Usytuowany w centrum Parku Baranowskiego, oferuje ciszę i piękno w otoczeniu natury i gustownego wnętrza. Jedną z atrakcji jest basen hotelowy, który dzięki grze świateł wprawia w relaksacyjny nastrój. Za czystą i zdrową wodę odpowiedzialny jest system DAISY, który zastąpił zwykły piasek. Naprawdę warto odwiedzić.

Hotel Continental - Krynica Morska

Jedyny aquapark na Mierzei Wiślanej należy do 4-gwiazdkowego hotelu Continental w Krynicy Morskiej. To obiekt z ogromną renomą i klasą. Nowo otwarty park wodny od wejścia uspokaja i odpręża, dzięki zastosowanemu światłu, wysokiej jakości nieckom nierdzewnym oraz gamie atrakcji wodnych. Tak wygląda propozycja dla dorosłych. Nie zabrakło przemyślanej strefy dla dzieci oraz dla osób aktywnych - znajduje się tu kolorowy i bogato wyposażony wodny plac zabaw, dwie zjeżdżalnie wodne, w tym jedna z efektami multimedialnymi ( 63 i 100 m) oraz generator fali - Wave Ball. Po prostu warto odwiedzać!

Aqua Lublin - Lublin

Kompleks basenowy Aqua Lublin to najnowocześniejszy park wodny w Polsce. Składa się on z 3 stref: sportowej, rekreacyjnej oraz towarzyszącej. W tej pierwszej głównym elementem jest 50-metrowej długości basen olimpijski z oknem dla przechodniów. Obok niego powstały m.in. trzy baseny rekreacyjne, zespół saun i łaźni parowych, dwie zjeżdżalnie rurowe i jedna zjeżdżalnie rodzinna. Obiekt ma łącznie 14,5 tys. mkw.

Piernikowe Miasteczko - Toruń

Piernikowe Miasteczko to nowa wizytówka Torunia. To najchętniej odwiedzany plac zabaw w mieście, ponieważ oprócz ogromnej ilości interaktywnych atrakcji, jest to kluczowe miejsce odbywania się różnorodnych imprez dla dzieci. Odwiedzający mają do dyspozycji m.in. zjeżdżalnie, pole do minigolfa, szachownicę z dużymi figurami, twistera, ścianki wspinaczkowe, małą scenę, stoły z piłkarzykami, czy tzw. fabrykę piasku. Największym zainteresowaniem w tym miejskim centrum zabaw cieszy się strefa wodna. Są w nim kubełki przelewowe i różnego rodzaju kaskady wodne. To najbardziej pożądane elementy placu zabaw w upalne dni.

Basen szkolny (ul. Harcerska) - Chorzów

Basen ze stali nierdzewnej to najlepsze rozwiązanie dla szkół i uczelni. Jest trwały, o gładkich wykończeniach i wyjątkowo łatwy w utrzymaniu czystości. Jednak to co ważniejsze od niecki basenowej, to technologia uzdatniania wody znajdująca się w podbaseniu. W chorzowskiej szkole do kompleksu basenowego zalicza się basen sportowy z 3 torami pływackimi oraz strefa SPA z whirlpoolem i kabiną sauny suchej.

Jasna Sport i Rekreacja - Gliwice

Ośrodek sportowy "Jasna" to nie tylko basen specjalistyczny z ruchomym dnem i szeroką ofertą zajęć wodnych od aqua areobiku po naukę pływania. To miejsce zaprasza szeroką grupę sportowców - tutaj każdy znajdzie miejsce dla siebie. Do wyboru są: ścianka wspinaczkowa, boulderownia, korty tenisowe, hala do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, siłownia, zajęcia z tańca, judo i fitness. Po ćwiczeniach na odwiedzających czeka strefa Wellness.

Nowoczesny basen z ruchomym dnem

Aquapark Zielona Góra - Zielona Góra

W aquaparku znajduje się aż 5 różnych zjeżdżalni: najdłuższa w Polsce Anakonda z efektami specjalnymi, Anakonda rurowa i rynnowa, UFO i Rodzinna. Jednak największą atrakcją dla odwiedzających jest duży Wet Bubble, ścianka wspinaczkowa i generator fali Wave Ball. Nie zapominając o najmłodszych - dla nich stworzono brodzik ze zjeżdżalnią Słoń i kaskadą Dino oddalony od najgłośniejszych i najbardziej obleganych atrakcji wodnych.