Bezpieczeństwo - Innowacja - Rozrywka

Ruchome dno

Płynna regulacja głębokości basenu

Ruchome dno to wielofunkcyjny element dodatkowego, specjalistycznego wyposażenia basenów. Mechanizm ten pozwala na dostosowywanie basenu do różnego typu zajęć wymagających określonej głębokości wody. Basen taki może być przystosowywany dla celów rehabilitacyjnych, do zajęć dla osób niepełnosprawnych, do nauki pływania dla małych dzieci, wreszcie do ćwiczeń aquareobik.

Montaż

Ruchome dno może być montowane zarówno w istniejących, jak i nowobudowanych nieckach basenowych. Może być także zamontowane tylko w części niecki, stosuje się wówczas odpowiednie zabezpieczenia uniemożliwiające wpłynięcie użytkowników basenu pod urządzenie.

Jakość i bezpieczeństwo

Ruchome dno wykonane jest z najwyższego gatunku materiałów w oparciu o konstrukcję ramową ze stali nierdzewnej pokrytej płytami z laminatu.
Sterowane jest za pomocą systemu kontroli "HYDRA V 1.7" wyposażonego w sterownik oraz wyświetlacz, który umożliwia pełną kontrolę nad regulacją głębokości zanurzenia dna w basenie.
Gwarantuje to łatwość obsługi, a także możliwość szybkiej zmiany głębokości. Urządzenie nie wywiera wpływu na jakość wody basenowej, nie zakłóca procesów dezynfekcji i obiegu wody w basenie.

Patent

Posiada Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny.
Numer zgłoszenia patentu w Urzędzie Patentowym RP –P 369702.

Pierwsza realizacja

Pierwszy projekt w Polsce ruchomego dna powstał na basenie rehabilitacyjnym o wymiarach 8 x 6m przy szpitalu klinicznym w Białogardzie.

Zobacz ten produkt w ostatnich realizacjach

Nazwa Miasto - Państwo
Jasna Sport i Rekreacja Gliwice Zobacz więcej

Odwiedź nasz kanał YouTube