Bezpieczeństwo - Innowacja - Rozrywka

Serwis i przeglądy techniczne

Regularne przeglądy techniczne oraz prawidłowa pielęgnacja basenów i obecnych w nich atrakcji to jeden z kluczowych elementów gwarantujących niskie koszty eksploatacji i wydłużoną trwałość produktów.

DOŚWIADCZENIE

Posiadając doświadczenie z ponad 490 wybudowanych zjeżdżalni wodnych i atrakcji wodnych nasi montażyści i serwisanci służą profesjonalną pomocą w ocenie stanu technicznego basenu oraz atrakcji basenowych, a przede wszystkim precyzyjnym usuwaniem wszelkiego rodzaju uszkodzeń powstałych podczas użytkowania.

Zakres przeglądu serwisowego zależy od indywidualnych potrzeb właściciela, dlatego najważniejszy jest szczegółowy wywiad i ocena techniczna na miejscu w obiekcie. Dokładamy wszelkich starań, aby przez działania serwisowe uzyskać najwyższy standard użytkowania przez kolejne miesiące funkcjonowania. 

Czynności serwisowe i przeglądy

Serwisujemy zarówno ślizgi zjeżdżalni, mocowania zewnętrzne, klejenia, przepływy wody, klatki schodowe do zjeżdżalni, technologię basenową, wypłycenia torów i wszelkie inne atrakcje wodne.

W sytuacjach krytycznych rekomendujemy demontaż zjeżdżalni i renowację w naszych halach produkcyjnych. Takie działanie podejmuje się w przypadku zjeżdżalni porysowanych, popękanych, w celu modernizacji toru ślizgu i atrakcyjności zjeżdżalni.

Istotnym elementem wizyt serwisowych jest odpowiednie wyszkolenie obsługi basenu.
Regularna pielęgnacja wydłuża sprawność i żywotność atrakcji basenowych
.