Bezpieczeństwo - Innowacja - Rozrywka

Firma Mazur - producent wodnych atrakcji

Za nazwą „Firma Mazur” stoi kompleksowa oferta basenowa, którą przygotowaliśmy na bazie prac z różnorodnymi inwestorami. Wśród oferowanych produktów znajdują się, poza zjeżdżalniami wodnymi, ekskluzywne zjeżdżalnie ze stali nierdzewnej, zabawki basenowe, modułowe wodne place zabaw, technologia basenowa, pomosty pływające, dodatkowe wyposażenie basenowe, fontanny, urządzenie do surfowania, i wiele innych wyjątkowych atrakcji nadających miejscom spotkań i zabawy niepowtarzalnego charakteru.

Swoją renomę zdobyliśmy realizując kompleksowo budowę i wyposażenie basenów, starając się oferować najbardziej aktualne i skuteczne rozwiązania. Zarówno w zakresie atrakcji basenowych, jak i wspomagającej je technologii uzdatniania wody prezentujemy i wdrażamy najnowocześniejsze rozwiązania.

Od początku działalności nasze produkty zafunkcjonowały na 28 rynkach świata, m.in. na Islandii, Słowacji, Ukrainie, w Stanach Zjednoczonych, Norwegii, Danii, Serbii, Czechach, czy Korei Południowej. Swoją wiedzę ekspercką budowaliśmy w trakcie realizacji ponad 650 inwestycji.

Nasze działania zmierzają do uchwycenia korzyści z przebywania na obiekcie basenowym zarówno przez inwestora, jak i końcowego użytkownika. Dla Inwestorów szukamy optymalnych eksploatacyjnie i ekonomicznie technologii, jednocześnie dostarczając produkty, które wywołują radość z użytkowania. Wierzymy, że kreatywność jest kluczem do efektywności i narzędziem do tworzenia wygodnego otoczenia. Rozwój firmy i produktu zawdzięczamy budowaniu trwałych relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi, wierząc, że fundamentem jest obustronne zaufanie.

Jakość i bezpieczeństwo

Sprawdź jak bezpieczne i trwałe są nasze produkty

Sprawdź!

Odwiedź nasz kanał YouTube